Ønsker du kontakt med oss, se nedenfor.

Postadressen vår er: Stokke IL Fotballgruppa, Pb. 89, 3161 STOKKE

Rolle Navn Telefon E-post
Leder Lars Chr. Solberg 91122743 lars.solberg45@gmail.com
Nestleder Guttorm Nicolaysen 91348368 guttorm.nicolaysen@km.kongsberg.com
Kasserer Trine Lise Bjune 93683268 trinelise@balanseokonomi.no
Ass. kasserer Anita Lervik Olsen 95158478 kassererfotball@stokkeil.no
Sekretær Lill Bærefjell 95209663 lill@baerefjell.com

Sportslig leder

Richard Gjennestad 97668003 reg@visma.no
Økonomiansvarlig Bjørn Einar Grytnes 41308401 bjorn.einar.grytnes@sf-nett.no
Styremedlem Stian Svendsen 41482255 stisvend75@gmail.com
Styremedlem
Tone Holstad Steihaug 90686395 valton@tryg.no
Andre Utvalg/ansvarsområder:
Materialforvalter Birte Grabow Egeland 98029986 grabowbirte@gmail.com
Ansv. overganger Richard Gjennestad 97668003  Se ovenfor
Spilleradministrator og medlemsregister Hans Martin Bærefjell 90743426 hans.martin@baerefjell.com
Webmaster fotball Stian Svendsen / Ronny Smitt web@smitt.no
Baner og anlegg Olaf Martin Lode 90128428 olaf.lode@mills.no
Dommeransvarlig Thor E. Valdok 90870168 tvss@skeidar.no
Dugnadsansvarlig Tone Holstad Steihaug   

@gmail.com

Treningsøkta.no Anders Tuengen 95213278 atuengen@live.no
Barnefotball - 12 år Hildegunn Bjerknes 91517205 hildegunn.bjerknes@komplett.com
Jentefotball Trond Rødningsby trond.rodningsby@dnvgl.com
Ungdom- og seniorfotball Stian Svendsen/
Richard Gjennestad
Se ovenfor
Ansv. Tine Fotballskole Morten Hansen 934 59 584 Morten H
Powered by: Bloc