Kampoppsett Stokke IL Arena 2018

Kontaktpersoner
Kamper: Hans Martin Bærefjell (40 63 95 93)
Dommere:
PS! Som kjent så er det mangel på garderober. På enkelte dager kan dette være utfordrende. Oppfordrer lagene til å være smidige i den forbindelse.

Dersom lagene har behov for kampendringer gjør dere (trener/lagleder) følgende:

  • finner ledig tid på bane (se kampoversikt og treningstider)
  • får bekreftet fra motstander at dette er ok
  • finner dommer (se oversikt nedenfor) (gjelder for lag under 13 år)
  • melder kampendring til Hans Martin
  • melder dommerendring til Hans Martin


Oversikt over dommere:

Eskil Amundsen (97921116)
Peder B. Kværhellen (95739275)
Nagham Jaghoub (46260023)
Kasper Jensen (40050821)
Fredrik G Davidsen (95868872)

Kampoversikt

Dato Tid Turnering Lag Dommer Bane
13. jun. 18:00 G14 vår avd B1  Stokke / Vear - Eik Tønsberg 2 Kretsdommer Stokke KG A
13. jun. 18:00 J13/14 vår avd A Stokke - Eik Tønsberg Kretsdommer Stokke KG D
14. jun. 19:30 5. div menn Stokke - Fevang Kretsdommer Stokke KG A
15. jun. 12:00 Baneleie (12.00-15.00) Brunstad   Hele anlegget
16. jun. 09:00 Baneleie (08.00-16.00) Brunstad   Hele anlegget
17. jun. 09:00 Baneleie (08.00-16.00) Brunstad   Hele anlegget
17. jun. 18:00 G16 Kval IK Stokke  - Flint Kretsdommer Stokke KG A
19. jun. 17:30 G10 vår avd 1 Stokke Sort - Sandefjord BK Sort Kasper Jensen (40050821) Stokke B 5er A
19. jun. 18:45 G10 vår avd 7 Stokke Hvit - Stag Grønn Kasper Jensen (40050821) Stokke B 5er A
19. jun. 17:30 G12 vår avd 4  Stokke Grønn - Flint 3 Eskil Amundsen (97921116) Stokke KG A 7er A
19. jun. 19:00 G12 vår avd 7  Stokke Svart - Skoppum Eskil Amundsen (97921116) Stokke KG A 7er A
19. jun. 17:30 J12 vår avd 1 Stokke Svart - Flint 1 Nagham Jaghoub (46260023) Stokke KG A 7er B
20. jun. 19:30 Menn veteran 7er avd 2 Stokke - Holtankam FK Egen dommer Stokke KG A 7er B
21. jun. 19:30 G19 vår avd B Stokke - Eik Tønsberg 2 Kretsdommer Stokke KG A
21. jun. 18:00 J13/14 vår avd C2 Stokke 2 - Flint 4 Kretsdommer Stokke KG D
21. jun. 19:30 G16 vår avd C2 Stokke 2 - Teie 2 Kretsdommer Stokke KG D
30. jul. 15:00 Baneleie (15.00-20.00) Brunstad   Hele anlegget
31. jul. 09:00 Baneleie (09.00-15.00) Brunstad   Hele anlegget
1. aug. 09:00 Baneleie (09.00-15.00) Brunstad   Hele anlegget
2. aug. 09:00 Baneleie (09.00-15.00) Brunstad   Hele anlegget
16. aug. 19:30 5. div menn Stokke - Nesjar Kretsdommer Stokke KG A
20. aug. 19:30 4. div kvinner Stokke - Tjølling Kretsdommer Stokke KG A
21. aug. 18:00 G13/14 vår 7er  Stokke / Vear - Gullhaug Kretsdommer Stokke KG A 7er B
30. aug. 19:30 5. div menn Stokke - Sandefjord BK Kretsdommer Stokke KG A
4. sep. 19:30 Menn veteran 7er avd 2 Stokke - Andebu Egen dommer Stokke KG A 7er B
6. sep. 19:30 5. div menn Stokke - Åsgårdstrand Kretsdommer Stokke KG A
17. sep. 19:30 5. div menn Stokke - Eik Tønsberg 2 Kretsdommer Stokke KG A
18. sep. 19:30 Menn veteran 7er avd 2 Stokke - Eik Tønsberg Egen dommer Stokke KG A 7er A
3. okt. 19:30 5. div menn Stokke - GØIF Kretsdommer Stokke KG A



Baneoversikt:


Powered by: Bloc