Kampoppsett Stokke IL Arena 2017.


Kontaktpersoner:
Kamper: Hans Martin Bærefjell (40 63 95 93)
Dommere: Thor Erik Valdok (908 70 168)

PS! Som kjent så er det mangel på garderober. På enkelte dager kan dette være utfordrende. Oppfordrer lagene til å være smidige i den forbindelse.


Dersom lagene har behov for kampendringer gjør dere (trener/lagleder) følgende:

  • finner ledig tid på bane (se kampoversikt og treningstider)
  • får bekreftet fra motstander at dette er ok
  • finner dommer (se oversikt nedenfor) (gjelder for lag under 13 år)
  • melder kampendring til Hans Martin
  • melder dommerendring til Thor Erik og Hans Martin


Oversikt over dommere:

Alexander Valdok (90870168)
Peder B. Kværhellen (95739275)
Kasper Jensen (40050821)
Abdu Issaq (45503623)
Fredrik G. Davidsen (95868872)
Arnt Iver Kolbekk (96011244)
Henrik Stavang (91338659)
Eskil Amundsen (45517957)
Adrian Dvergsdal (45517957)
William Fekete (95493727)
Ole Martin Dahl Olaussen (41251817)


Kampoversikt

Dato Tid Turnering Lag Dommer Bane Garderobe
9. okt. 17:30 J11 høst avd 3 Stokke  - Nanset Henrik Stavang (91338659) Stokke C 7er A  
9. okt. 18:00 G13 høst 2.div Stokke  - Flint 4 Kretsdommer Stokke KG Nr 1, 2 og 3 - Hallen
9. okt. 19:30 J16 høst 2.div Stokke - Hvittingfoss /Sva/Hof Kretsdommer Stokke KG Nr 1, 2 og 3 - Hallen
10. okt. 17:15 G8 høst avd 6 Stokke Sort - Tønsberg FK Blå Eskil Amundsen  (97921116) Stokke B 5er A  
10. okt. 17:15 G10 høst avd 2 Stokke Hvit - Nanset Rød Fredrik G. Davidsen (95868872) Stokke B 5er B  
10. okt. 17:15 G11 høst avd 2 Stokke Grønn - Borre Rød Abdu Isaaq  (45503623 ) Stokke C 7er B  
10. okt. 18:00 G13/14 høst 7er 1.div Stokke  - Åsgårdstrand /Skoppum Kretsdommer Stokke KG 7er B Nr 1, 2 og 3 - Hallen
10. okt. 19:30 G16 høst 2.div Stokke 2 - Eik Tønsberg 2 Kretsdommer Stokke KG Nr 1, 2 og 3 - Hallen
11. okt. 17:15 J10 høst avd 3 Stokke Svart - Ramnes Blå William Stavang 91338659 Stokke B 5er B  
11. okt. 18:00 G14 høst 2.div Stokke  - Gullhaug Kretsdommer Stokke KG Nr 1, 2 og 3 - Hallen
11. okt. 19:30 5. div menn Stokke  - Fevang Kretsdommer Stokke KG Nr 1, 2 og 3 - Hallen
12. okt. 18:00 J13/14 høst 2.div Stokke  - Eik Tønsberg Kretsdommer Stokke KG Nr 1, 2 og 3 - Hallen
12. okt. 18:30 G9 høst avd 2 Stokke Rød - Sporty Abdu Isaaq  (45503623 ) Stokke B 5er A  
12. okt. 19:30 4. div KVI høst avd B Stokke  - GØIF /Helgerød Kretsdommer Stokke KG  
16. okt. 20:00 Menn veteran 7`er avd 1 Stokke - Eik Tønsberg Egen dommer Stokke KG 7er B  
16. okt. 19:30 G16 høst 7er 2.div Stokke - Andebu Kretsdommer Stokke KG 7er A Nr 1, 2 og 3 - Hallen
17. okt. 17:15 G12 høst avd 2 Stokke 3 - Tønsberg FK Rød Ole Martin Dahl Olaussen (41251817) Stokke C 7er A  
17. okt. 17:15 G11 høst avd 4 Stokke Svart - Teie Rød Abdu Isaaq  (45503623 ) Stokke C 7er B  
17. okt. 18:30 G12 høst avd 6 Stokke - Sandefjord BK Sort Ole Martin Dahl Olaussen (41251817) Stokke C 7er A  
17. okt. 19:30 G19 høst 1.div Stokke  - Sandefjord BK Kretsdommer Stokke KG Nr 1, 2 og 3 - Hallen
18. okt. 19:00 4. div KVI høst avd B Stokke  - Hvittingfoss /Svarstad/Hof Kretsdommer Stokke KG Nr 1, 2 og 3 - Hallen
19. okt. 19:30 G16 høst 1.div Stokke - Ørn Horten Kretsdommer Stokke KG Nr 1, 2 og 3 - Hallen
23. okt. 19:30 G16 høst 7er 2.div Stokke - Fram Kretsdommer Stokke KG 7er A Nr 1, 2 og 3 - Hallen
24. okt. 18:00 G13/14 høst 7er 1.div Stokke  - Sem Kretsdommer Stokke KG 7er B Nr 1, 2 og 3 - Hallen
25. okt. 17:30 J12 høst avd 1 Stokke - Ramnes /Ivrig Peder B. Kværhellen (95739275) Stokke KG 7er B  
28. okt12:30BaneleieKjetil Helgesen (12:30-14:00)Stokke KG
28. okt14:00BaneleieAlex Erz (14:00-16:00)Stokke KG

Baneoversikt





Powered by: Bloc