Kampoppsett Stokke IL Arena 2020

Kontaktpersoner


Kamper: Morten Stein (mortenstein@yahoo.com)

Dommere:

Oppsett av klubbdommere: Trond Rødningsby: 98674898

PS! Som kjent så er det mangel på garderober. På enkelte dager kan dette være utfordrende. Oppfordrer lagene til å være smidige i den forbindelse.

Dersom lagene har behov for kampendringer gjør dere (trener/lagleder) følgende:

  • finner ledig tid på bane (se kampoversikt og treningstider)
  • får bekreftet fra motstander at dette er ok
  • finner dommer (se oversikt nedenfor) (gjelder for lag under 13 år)
  • melder kampendring til Morten Stein
  • melder dommerendring til Morten Stein

Oversikt over dommere

Birk Hansen               Mob: 90898527  

Emil Luca Wang        Mob: 46259569

Simon Sørhaug          Mob: 92154577

Olav Krabbe.              Mob: 91740518

Karsten Kolbekk.        Mob: 94196344

Martin R. Esborg.       Mob: 98438277

Sander Olsen.            Mob: 98898154

Hannah Svendsen.     Mob: 48188223

Julian Ravn Sandtorv  Mob: 93814230

Julian Klausen.           Mob: 98141835

Nathaniel R. Gilbu.      Mob: 46519068 

Kampoversikt Stokke idrettspark

Sist endret 7. aug.

DatoTidTurneringLagDommerBanefeltGarderobe
7. aug.08.00Tine fotballskole 08-16Tine fotballskole
Hele anleggetIngen
8. aug.08.00Tine fotballskole 08-16Tine fotballskole
Hele anleggetIngen
9. aug.08.00Tine fotballskole 08-16Tine fotballskole
Hele anleggetIngen
10. aug.17.15Treningskamp G14Stokke - HolmestrandEgen dommerStokke KG AIngen
10. aug.19.304.div MennStokke - Flint 2Kretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
12. aug.17.15Treningskamp G14Stokke - NesjarEgen dommerStokke KG AIngen
12. aug.19.30G19 treningskampStokke - Re FKEgen dommerStokke KG AIngen
13. aug.19.307.div Menn avd 2Stokke 2 - Husøy & Foynland 3Kretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
17. aug.17.30G8 høst 5er avd 7Stokke Grønn - KodalBirk HansenStokke KG A 5er AIngen
17. aug.18.00J9 høst 5er avd 2Stokke Grønn - Flint RødSimon SørhaugStokke KG A 5er BIngen
17. aug.18.00G13 høst avd C1Stokke  - Sandefjord BK 2Kretsen ordner dommerStokke KG DIngen
17. aug.18.30G8 høst 5er avd 9Stokke Hvit - Sandefjord BK BlåEmil Luca WangStokke KG A 5er AIngen
17. aug.19.30G19 høst avd B2Stokke  - Sandar Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
17. aug.19.30J15 høst avd C2Stokke  - Andebu Kretsen ordner dommerStokke KG DIngen
18. aug.18.00G9 høst 5er avd 6Stokke Grønn - Halsen GrønnMartin EsborgStokke KG A 5er BIngen
18. aug.18.00G10 høst 7er avd 4Stokke Grønn - Sandefjord BK GulOlav KrabbeStokke KG A 7er AIngen
18. aug.18.00G11 høst 7er avd 2Stokke Grønn - Larvik Turn BlåKarsten KolbekkStokke KG D 7er BIngen
18. aug.19.30G16 høst avd C1Stokke 2 - Borre 2Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
18. aug.20.00G12 høst 9er avd 1Stokke Grønn - Vear Nathaniel G RavndalStokke KG D 9er AIngen
19. aug.18.00G14 høst avd B1Stokke  - Slagen Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
19. aug.19.30J17 høst avd 1Stokke  - Helgerød / GøifKretsen ordner dommerStokke KG AIngen
20. aug.17.00G12 høst 7er avd 1Stokke Sort - Larvik TurnKarsten KolbekkStokke KG D 7er AIngen
20. aug.18.00G16 høst avd B1Stokke  - FK Eik Tønsberg 871 2Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
20. aug.18.30G14 høst avd C1Stokke 2 - Teie 2Kretsen ordner dommerStokke KG DIngen
25. aug.18.00G9 høst 5er avd 7Stokke Svart - Store Bergan RødSander OlsenStokke KG A 5er AIngen
25. aug.19.307.div Menn avd 2Stokke 2 - Nøtterøy 3Kretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
27. aug.19.304.div MennStokke - TeieKretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
31. aug.17.00G12 høst 9er avd 1Stokke Grønn - Ørn Horten UNathaniel G RavndalStokke KG D 9er AIngen
31. aug.18.00G11 høst 7er avd 3Stokke Hvit - Nesjar HvitJulian KlausenStokke KG D 7er BIngen
31. aug.19.304.div KvinnerStokke / Andebu - FK Eik Tønsberg 2Kretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
31. aug.19.30J15 høst avd C2Stokke  - Stag Kretsen ordner dommerStokke KG DIngen
1. sep.17.00G10 høst 7er avd 4Stokke Grønn - Tønsberg FK BlåJulian Ravn SandtorvStokke KG A 7er AIngen
1. sep.18.00J9 høst 5er avd 2Stokke Grønn - Svarstad RødJulian KlausenStokke KG A 5er AIngen
1. sep.18.00G9 høst 5er avd 6Stokke Grønn - Kvelde HvitNathaniel G RavndalStokke KG A 5er BIngen
1. sep.18.00G14 høst avd B1Stokke  - Nanset 2Kretsen ordner dommerStokke KG DIngen
1. sep.19.30J17 høst avd 1Stokke  - Stag Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
2. sep.18.00G14 høst avd C1Stokke 2 - Runar 2Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
2. sep.18.00G13 høst avd C1Stokke  - Stag 2Kretsen ordner dommerStokke KG DIngen
2. sep.19.30G16 høst avd B1Stokke  - Flint 2Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
3. sep.19.30G19 høst avd B2Stokke  - Store Bergan Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
7. sep.18.00J15 høst avd C2Stokke  - Kvelde *7erKretsen ordner dommerStokke KG AIngen
8. sep.17.30G8 høst 5er avd 7Stokke Grønn - Runar BlåBirk HansenStokke KG A 5er AIngen
8. sep.18.00G11 høst 7er avd 2Stokke Grønn - Vear / Sem BlåJulian Ravn SandtorvStokke KG D 7er AIngen
8. sep.18.30G8 høst 5er avd 9Stokke Hvit - Runar rødBirk HansenStokke KG A 5er AIngen
9. sep.19.30G16 høst avd C1Stokke 2 - BreidablikkKretsen ordner dommerStokke KG AIngen
10. sep.18.00G9 høst 5er avd 7Stokke Svart - Tjølling SortEmil Luca WangStokke KG A 5er BIngen
10. sep.19.307.div Menn avd 2Stokke 2 - Slagen / Åsgårdstrand 3Kretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
14. sep.17.30G9 høst 5er avd 7Stokke Svart - Fevang sortOlav KrabbeStokke KG A 5er AIngen
14. sep.18.00G9 høst 5er avd 6Stokke Grønn - Stag gulSimon SørhaugStokke KG A 5er BIngen
14. sep.19.304.div MennStokke - Sandefjord Fotball 2Kretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
15. sep.18.00G10 høst 7er avd 4Stokke Grønn - Nanset HvitJulian KlausenStokke KG A 7er AIngen
15. sep.18.00G12 høst 7er avd 1Stokke Sort - Store Bergan GrønnJulian Ravn SandtorvStokke KG D 7er AIngen
15. sep.18.00G11 høst 7er avd 3Stokke Hvit - Halsen GrønnHannah SvendsenStokke KG D 7er BIngen
15. sep.19.30G19 høst avd B2Stokke  - Halsen 2Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
15. sep.19.30G14 høst avd C1Stokke 2 - GØIF Kretsen ordner dommerStokke KG DIngen
16. sep.18.00G14 høst avd B1Stokke  - Stag 2Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
16. sep.19.30J17 høst avd 1Stokke  - FK Eik Tønsberg Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
17. sep.18.00G13 høst avd C1Stokke  - Ørn Horten 2Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
17. sep.19.30G16 høst avd B1Stokke  - Sandefjord BK Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
21. sep.19.304.div KvinnerStokke / Andebu - FlintKretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
22. sep.17.30G8 høst 5er avd 7Stokke Grønn - Fevang rødJulian KlausenStokke KG A 5er AIngen
22. sep.18.00J9 høst 5er avd 2Stokke Grønn - Nanset BlåJulian Ravn SandtorvStokke KG A 5er BIngen
22. sep.18.00G11 høst 7er avd 2Stokke Grønn - Nanset BlåHannah SvendsenStokke KG D 7er AIngen
22. sep.18.30G8 høst 5er avd 9Stokke Hvit - GØIFJulian KlausenStokke KG A 5er AIngen
22. sep.19.30G12 høst 9er avd 1Stokke Grønn - Teie BlåHannah SvendsenStokke KG A 9er BIngen
23. sep.18.00G14 høst avd B1Stokke  - Ørn Horten Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
29. sep.18.00G9 høst 5er avd 6Stokke Grønn - Nesjar BlåEmil Luca WangStokke KG A 5er BIngen
29. sep.18.00G10 høst 7er avd 4Stokke Grønn - Vear RødMartin EsborgStokke KG A 7er AIngen
29. sep.18.00G11 høst 7er avd 3Stokke Hvit - BorreSander OlsenStokke KG D 7er AIngen
29. sep.18.00G12 høst 7er avd 1Stokke Sort - Nanset BlåKarsten KolbekkStokke KG D 7er BIngen
29. sep.19.00G9 høst 5er avd 7Stokke Svart - Slagen GulSimon SørhaugStokke KG A 5er BIngen
30. sep.20.007.div Menn avd 2Stokke 2 - Flint 4Kretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
1. okt.18.00G16 høst avd B1Stokke  - Runar 2Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
1. okt.19.304.div MennStokke - RunarKretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
12. okt.18.00G13 høst avd C1Stokke  - Halsen 2Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
12. okt.19.30J17 høst avd 1Stokke  - Teie Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
13. okt.17.30G8 høst 5er avd 7Stokke Grønn - Runar HvitKarsten KolbekkStokke KG A 5er AIngen
13. okt.17.30G12 høst 9er avd 1Stokke Grønn - Nanset BlåOlav KrabbeStokke KG D 9er AIngen
13. okt.18.00J9 høst 5er avd 2Stokke Grønn - Husøy & Foynland HvitSander OlsenStokke KG A 5er BIngen
13. okt.18.00G11 høst 7er avd 3Stokke Hvit - Store Bergan rødMartin EsborgStokke KG D 7er AIngen
13. okt.18.30G8 høst 5er avd 9Stokke Hvit - Runar sortKarsten KolbekkStokke KG A 5er AIngen
13. okt.19.307.div Menn avd 2Stokke 2 - TjømeKretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
14. okt.18.00G14 høst avd C1Stokke 2 - Husøy & Foynland Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
14. okt.19.30G16 høst avd C1Stokke 2 - Sandar 2Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
15. okt.19.304.div MennStokke - StagKretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
19. okt.18.00G9 høst 5er avd 7Stokke Svart - Svarstad RødJulian KlausenStokke KG A 5er BIngen
20. okt.18.00G10 høst 7er avd 4Stokke Grønn - Teie HvitHannah SvendsenStokke KG A 7er AIngen
20. okt.18.00G11 høst 7er avd 2Stokke Grønn - Store Bergan blåJulian Ravn SandtorvStokke KG D 7er BIngen
20. okt.19.30G19 høst avd B2Stokke  - Ørn HortenKretsen ordner dommerStokke KG AIngen
21. okt.19.304.div KvinnerStokke / Andebu - Runar 2Kretsen ordner dommerStokke KG A1, 2, 3
22. okt.19.30G16 høst avd B1Stokke  - Stag 2Kretsen ordner dommerStokke KG AIngen
29. okt.19.30G16 høst avd C1Stokke 2 - Hof / Sva / HviKretsen ordner dommerStokke KG AIngen

Powered by: Bloc