Ønsker du kontakt med oss, se nedenfor.

Postadressen vår er: Stokke IL Fotballgruppa, Pb. 189, 3161 STOKKE

Rolle Navn Telefon E-post
Leder Lars Chr. Solberg 91122743 fotball@stokkeil.no
Nestleder Guttorm Nicolaysen 91348368 guttorm.nicolaysen@km.kongsberg.com
Kasserer Hanne Skolby 93083797 kassererfotball@stokkeil.no
Sekretær Lill Bærefjell 95209663 lill@baerefjell.com

Sportslig leder

Richard Gjennestad 97668003 reg@visma.no
Sponsor/Markedsansvarlig Ledig, bare å ta kontakt.
Styremedlem Anders Tuengen 95213278
atuengen@live.no
Styremedlem
Tone Holstad Steihaug 90686395 valton@tryg.no
Andre Utvalg/ansvarsområder:
Leie av hall (kantine, med mer) Lill Bærefjell 95209663

lill@baerefjell.com

Materialforvalter Birte Grabow Egeland 98029986 grabowbirte@gmail.com
Ansv. overganger Richard Gjennestad 97668003  reg@visma.no
Spilleradministrator og medlemsregister Hans Martin Bærefjell 90743426 hans.martin@baerefjell.com
Webmaster fotball Thomas Revetal Kolbekk
Baner og anlegg Olaf Martin Lode 90128428 olaf.lode@mills.no
Dommeransvarlig Thor E. Valdok 90870168 tvss@skeidar.no
Dugnadsansvarlig Tone Holstad Steihaug   

@gmail.com

Treningsøkta.no Anders Tuengen 95213278 atuengen@live.no
Barnefotball - 12 år Bent Moskvil 488 95 882 bent@framnesmarine.no
Jentefotball Ledig
Ungdom- og seniorfotball Richard Gjennestad 976 68 003 reg@visma.no
Ansv. Tine Fotballskole Morten Hansen 934 59 584 morten.hansen@nortura.no
Powered by: Bloc