Kampoppsett Stokke IL Arena 2020

Kontaktpersoner


Kamper: Morten Stein (mortenstein@yahoo.com)

Dommere:

Oppsett av klubbdommere: Trond Rødningsby: 98674898

PS! Som kjent så er det mangel på garderober. På enkelte dager kan dette være utfordrende. Oppfordrer lagene til å være smidige i den forbindelse.

Dersom lagene har behov for kampendringer gjør dere (trener/lagleder) følgende:

  • finner ledig tid på bane (se kampoversikt og treningstider)
  • får bekreftet fra motstander at dette er ok
  • finner dommer (se oversikt nedenfor) (gjelder for lag under 13 år)
  • melder kampendring til Morten Stein
  • melder dommerendring til Morten Stein

Oversikt over dommere

Birk Hansen               Mob: 90898527  

Emil Luca Wang        Mob: 46259569

Simon Sørhaug          Mob: 92154577

Olav Krabbe.              Mob: 48144559

Karsten Kolbekk.        Mob: 94196344

Martin R. Esborg.       Mob: 98438277

Sander Olsen.            Mob: 98898154

Hannah Svendsen.     Mob: 48188223

Julian Ravn Sandtorv  Mob: 93814230

Julian Klausen.           Mob: 98141835

Nathaniel R. Gilbu.      Mob: 46519068 

Kampoversikt Stokke idrettspark

Sist endret 1. okt. 

DatoTidTurneringLagDommerBanefelt
1. okt.18.00G16 høst avd B1Stokke  - Runar 2Kretsen ordner dommerStokke KG A
1. okt.18.00G14 høst avd C1Stokke 2 - Teie 2Kretsen ordner dommerStokke KG D
12. okt.17.00J8 høst 5er avd 1Stokke - Gullhaug Emil Luca WangStokke KG A 5er A
12. okt.18.00G13 høst avd C1Stokke  - Halsen 2Kretsen ordner dommerStokke KG A
13. okt.17.30G12 høst 9er avd 1Stokke Grønn - Nanset BlåNathaniel R GilbuStokke KG D 9er A
13. okt.17.30G8 høst 5er avd 7Stokke Grønn - Runar HvitKarsten KolbekkStokke KG A 5er A
13. okt.19.00J20 nivå - høst del 2Stokke - FossumKretsen ordner dommerStokke KG A
14. okt.18.00G14 høst avd C1Stokke 2 - Husøy & Foynland Kretsen ordner dommerStokke KG A
15. okt.18.00G11 høst 7er avd 3Stokke Hvit - Store Bergan rødEmil Luca WangStokke KG D 7er A
19. okt.18.00G9 høst 5er avd 7Stokke Svart - Svarstad RødJulian KlausenStokke KG A 5er B
20. okt.17.30G12 høst 7erStokke Sort - Larvik TurnNathaniel R GilbuStokke KG A 7er B
20. okt.18.00G10 høst 7er avd 4Stokke Grønn - Teie HvitHannah SvendsenStokke KG A 7er A
20. okt.19.30G19 høst avd B2Stokke  - Ørn HortenKretsen ordner dommerStokke KG A
22. okt.18.00G11 høst 7er avd 2Stokke Grønn - Store Bergan blåJulian Ravn SandtorvStokke KG D 7er B
22. okt.19.30G16 høst avd B1Stokke  - Stag 2Kretsen ordner dommerStokke KG A
24. okt.16.00G14 Obos Cup KvartfinalerStokke - TeieKretsen ordner dommerStokke KG A
26. okt.19.30J15 høst 7erStokke - KveldeKretsen ordner dommerStokke KG A 7er A

Levert avIdrettenOnline