Kampoppsett Stokke IL Arena 2021

Kontaktpersoner


Kamper: Morten Stein (mortenstein@yahoo.com)

Oppsett av klubbdommere: Trond Rødningsby: 98674898

Det settes ikke opp garederober pga koronarstriksjoner.

Dersom lagene har behov for kampendringer gjør dere (trener/lagleder) følgende:

  • finner ledig tid på bane (se kampoversikt og treningstider)
  • får bekreftet fra motstander at dette er ok
  • finner dommer (se oversikt nedenfor) (gjelder for lag under 13 år)
  • melder kampendring til Morten Stein
  • melder dommerendring til Morten Stein

Oversikt over dommere

Nathaniel R. Gilbu.        46519068  

Hannah Svendsen.        48188223

Julian Klausen.              98141835

Adrian Haugland.           40518138

Alexander Løvdok.         91002437

Christoffer R. Korsane.   94980108

Nicolai Gåthaug.             92072688

Kampoversikt Stokke idrettspark

Oppdatert 11. mai. 

DatoTidTurneringLagDommerBane
12. mai.17.30J10 vår 7er SandefjordStokke Grønn - Runar HvitHannah SvendsenStokke KG D 7er B
13. mai.19.304.div MennStokke - Larvik TurnKretsen ordnerStokke KG A
18. mai.17.00G8 vår 5er Sandefjord avd 2Stokke Hvit - Sandefjord BK SortAlexander LøvdokStokke KG D 7er A
18. mai.17.00J10 vår 7er SandefjordStokke Grønn - Sandar RødNicolai GåthaugStokke KG D 7er B
18. mai.18.00G13 vår Sandefjord avd 1Stokke  - Sandefjord BK Kretsen ordnerStokke KG A
18. mai.18.30G10 vår 7er Sandefjord avd 2Stokke Svart - Runar SortJulian KlausenStokke KG D 7er A
18. mai.18.30G11 vår 7er Sandefjord avd 2Stokke Hvit - Store Bergan RødHannah SvendsenStokke KG D 7er B
18. mai.19.45G12 vår 9er SandefjordStokke Svart - Runar HvitNathaniel R. GilbuStokke KG A
19. mai.18.00G14 vår avd SandefjordStokke  - Sandefjord BK Kretsen ordnerStokke KG A
19. mai.19.30G16 vår Sandefjord avd 2Stokke 2 - Sandar 2Kretsen ordnerStokke KG A
20. mai.19.30J17 vår avd SandefjordStokke / Andebu - Runar Kretsen ordnerStokke KG A
24. mai.19.00G16 TreningskampStokke - RunarEgen dommerStokke KG A
25. mai.17.00G8 vår 5er Sandefjord avd 1Stokke Grønn - GØIF 1Julian KlausenStokke KG D 7er A
25. mai.17.00G9 vår 5er Sandefjord avd 2Stokke Svart - Store Bergan RødHannah SvendsenStokke KG D 7er B
25. mai.17.30G12 vår 9er SandefjordStokke Grønn - RunarNathaniel R. GilbuStokke KG A
25. mai.18.30J9 vår 5er SandefjordStokke Grønn - AndebuJulian KlausenStokke KG D 7er B
25. mai.19.30G19 vår Sandefjord avd  2Stokke  - Runar 2Kretsen ordnerStokke KG A
26. mai.18.30G10 vår 7er Sandefjord avd 1Stokke Grønn - Sandar RødChristoffer R. KorsaneStokke KG D 7er A
27. mai.17.00G9 vår 5er Sandefjord avd 1Stokke Grønn - HelgerødAlexander LøvdokStokke KG D 7er A
27. mai.18.00G16 vår Sandefjord avd 2Stokke  - Stokke 2Kretsen ordnerStokke KG D
27. mai.19.304.div MennStokke - Sandefjord BK Kretsen ordnerStokke KG A
31. mai.18.00G11 vår 7er Sandefjord avd 1Stokke Grønn - Store Bergan HvitAdrian HauglandStokke KG D 7er A
31. mai.18.00J10 vår 7er SandefjordStokke Grønn - Store BerganNicolai GåthaugStokke KG D 7er B
31. mai.18.00G13 vår Sandefjord avd 1Stokke  - Store Bergan Kretsen ordnerStokke KG A
1. jun.18.00G12 vår 9er SandefjordStokke Svart - SandarJulian KlausenStokke KG D 7er A
2. jun.18.00G14 vår avd SandefjordStokke  - Store Bergan Kretsen ordnerStokke KG A
2. jun.18.00G11 vår 7er Sandefjord avd 2Stokke Hvit - Sandefjord BK SortNathaniel R. GilbuStokke KG D 7er B
7. jun.17.00G8 vår 5er Sandefjord avd 1Stokke Grønn - Runar BlåChristoffer R. KorsaneStokke KG D 7er A
7. jun.17.00G9 vår 5er Sandefjord avd 1Stokke Grønn - Runar BlåAlexander LøvdokStokke KG D 7er B
7. jun.18.00G13 vår Sandefjord avd 1Stokke  - Runar Kretsen ordnerStokke KG A
7. jun.18.30J10 vår 7er SandefjordStokke Grønn - Sandar HvitAdrian HauglandStokke KG D 7er A
7. jun.19.30G16 vår Sandefjord avd 2Stokke 2 - Store Bergan 2Kretsen ordnerStokke KG A
8. jun.17.00G12 vår 9er SandefjordStokke Grønn - Arnadal *7erAdrian HauglandStokke KG A
8. jun.17.00G11 vår 7er Sandefjord avd 2Stokke Hvit - Sandar RødNicolai GåthaugStokke KG D 7er A
8. jun.18.30G10 vår 7er Sandefjord avd 2Stokke Svart - Andebu RødHannah SvendsenStokke KG D 7er A
8. jun.19.30G16 vår Sandefjord avd 2Stokke  - Andebu Kretsen ordnerStokke KG A
9. jun.17.00G8 vår 5er Sandefjord avd 2Stokke Hvit - Fevang hvitJulian KlausenStokke KG D 7er A
9. jun.17.00G9 vår 5er Sandefjord avd 2Stokke Svart - Store Bergan SortHannah SvendsenStokke KG D 7er B
9. jun.18.00G14 vår avd SandefjordStokke  - GØIF / Sandar Kretsen ordnerStokke KG A
9. jun.18.30G10 vår 7er Sandefjord avd 1Stokke Grønn - Runar HvitNathaniel R. GilbuStokke KG D 7er A
9. jun.18.30J9 vår 5er SandefjordStokke Grønn - Sandar RødHannah SvendsenStokke KG D 7er B
10. jun.19.304.div MennStokke - Re FK Kretsen ordnerStokke KG A
14. jun.17.30G11 vår 7er Sandefjord avd 1Stokke Grønn - Sandar UChristoffer R. KorsaneStokke KG A 7er A
14. jun.17.30G12 vår 9er SandefjordStokke Svart - Runar SortNathaniel R. GilbuStokke KG A 7er B
16. jun.19.30G19 vår Sandefjord avd  2Stokke  - Store Bergan *7erKretsen ordnerStokke KG A
21. jun.17.00G8 vår 5er Sandefjord avd 1Stokke Grønn - Sandar HvitAlexander LøvdokStokke KG D 7er A

Levert av IdrettenOnline