Kampoppsett Stokke IL Arena 2019

Kontaktpersoner

Kamper: Morten Stein (481 69 547)
Dommere: Morten Flaten (observatør av dommere): 901 22 204  Oppsett av klubbdommere: Richard Gjennestad: 976 68 003

PS! Som kjent så er det mangel på garderober. På enkelte dager kan dette være utfordrende. Oppfordrer lagene til å være smidige i den forbindelse.

Dersom lagene har behov for kampendringer gjør dere (trener/lagleder) følgende:

  • finner ledig tid på bane (se kampoversikt og treningstider)
  • får bekreftet fra motstander at dette er ok
  • finner dommer (se oversikt nedenfor) (gjelder for lag under 13 år)
  • melder kampendring til Morten
  • melder dommerendring til Morten

Oversikt over dommere

5er - Fotball:
Julian Ravn Sandtorv - G14 - 938 14 230
Edvard Stein - G14 - 407 41 198
Magnus Valdok - G14 - 919 92 685
Steffen Eikbråten Folvik - G14 - 975 72 565
Julian B Klausen - G14 - 981 41 835

7er og 9er (G12) fotball:
Nathaniel Ravndal Gilbu - 465 19 068 G16-2
Nagham Jaghoub - 462 60 023 - J15
Kasper Jensen - 400 50 821 G16-2
Lawin Youssef - 467 44 790 - G16-2
Hannah Svendsen - 481 88 223 - J16

Kampoversikt Stokke idrettspark

Oppatert 12. jun.

 
DatoTidTurneringLagDommerBaneGarderobe
12. jun.17.30G10 vår 7er avd 3Stokke Svart - Larvik Turn BlåNagham JaghoubStokke KG A 7er A
12. jun.18.00G14 7er vår Stokke - Andebu KretsdommerStokke KG D 7er ANr 1, 2 og 3
12. jun.19.308.div Menn vår avd BStokke 2 - Flint 5KretsdommerStokke KG DNr 1, 2 og 3
12. jun.19.30J17 Kval IK Stokke  - Nanset KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
13. jun.17.30G10 vår 7er avd 2Stokke Grønn - Holmestrand HvitNathaniel Ravndal GilbuStokke KG A 7er B
13. jun.17.30G11 vår 7er avd 2Stokke Svart - Fram RødKasper JensenStokke KG A 7er A
13. jun.19.00J13 vår avd C   Stokke  - Borre *KretsdommerStokke KG D
13. jun.19.30G16 Kval InterkretsStokke  - Flint KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
14. jun.18.00G16 vår avd C2Stokke 2 - Runar 3KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
15. jun.17.00G19 kval interkrets avd 01Stokke - PorsKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
16. jun14.00Brunstad FCPrivatleie 14:00-16:30Egen dommerStokke KG D
17. jun.18.00G13 vår avd B1Stokke  - Helgerød KretsdommerStokke KG A
17. jun.19.304.div MennStokke - Sandefjord Fotball 2KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
18. jun.17.00G8 vår 5er avd 5Stokke Svart - Sandefjord BK SortMagnus ValdokStokke KG A 7er B
18. jun.18.00G14 7er vår Stokke - Sandefjord BKKretsdommerStokke KG A 7er ANr 1, 2 og 3
18. jun.18.00G8 vår 5er avd 6Stokke Grønn - Sandefjord BK GulNagham JaghoubStokke KG A 7er B
18. jun.19.00J8 vår 5er avd 4Stokke Grønn - Svarstad Julian B KlausenStokke KG A 7er B
18. jun.19.00G12 vår 9er avd 6Stokke  - Slagen GulLawin YoussefStokke KG D
18. jun.20.15OBOS cup G16 runde 3Stokke - Heradsbygda/Hønefoss SKKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
20. jun.19.304.div MennStokke - FK Tønsberg 2KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
15. aug.19.304.div MennStokke - Re FK KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
29. aug.19.304.div MennStokke - Sandefjord BK KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
8. sep.15.004.div MennStokke - Ørn Horten 2KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
19. sep.19.304.div MennStokke - TeieKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
3. okt.19.304.div MennStokke - Eik TønsbergKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
17. okt.19.304.div MennStokke - Husøy & Foynland KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
Levert av IdrettenOnline