Kampoppsett Stokke IL Arena 2019

Kontaktpersoner

Kamper: Morten Stein (mortenstein@yahoo.com)
Dommere: Morten Flaten (observatør av dommere): 901 22 204  Oppsett av klubbdommere: Richard Gjennestad: 976 68 003

PS! Som kjent så er det mangel på garderober. På enkelte dager kan dette være utfordrende. Oppfordrer lagene til å være smidige i den forbindelse.

Dersom lagene har behov for kampendringer gjør dere (trener/lagleder) følgende:

  • finner ledig tid på bane (se kampoversikt og treningstider)
  • får bekreftet fra motstander at dette er ok
  • finner dommer (se oversikt nedenfor) (gjelder for lag under 13 år)
  • melder kampendring til Morten
  • melder dommerendring til Morten

Oversikt over dommere

5er - Fotball:
Julian Ravn Sandtorv - G14 - 938 14 230
Edvard Stein - G14 - 407 41 198
Magnus Valdok - G14 - 919 92 685
Steffen Eikbråten Folvik - G14 - 975 72 565
Julian B Klausen - G14 - 981 41 835

7er og 9er (G12) fotball:
Nathaniel Ravndal Gilbu - 465 19 068 G16-2
Nagham Jaghoub - 462 60 023 - J15
Lawin Youssef - 467 44 790 - G16-2
Hannah Svendsen - 481 88 223 - J16

Kampoversikt Stokke idrettspark

Oppdatert 9. sep.

 
DatoTidTurneringLagDommerBaneGarderobe
9. sep.19.30G16 høst 1.divStokke - FlintKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
10. sep.17.30G12 høst 9er avd 6Stokke - Teie GulNathaniel Ravndal GilbuStokke KG D
10. sep.17.30G11 høst 7er avd 6Stokke Grønn - Nanset HvitNagham JaghoubStokke KG A 7er B
10. sep.17.30G10 høst 7er avd 3Stokke Svart - Eik Tønsberg SvartLawin YoussefStokke KG A 7er A
10. sep.18.00G8 høst 5er avd 5Stokke Svart - Sandefjord BK SortMagnus ValdokStokke B 5er A
10. sep.19.30G19 høst 1.divStokke - HalsenKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
11. sep.19.308.div Menn høst avd AStokke 2 - Larvik Turn 2KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
12. sep.18.00G11 høst 7er avd 4Stokke Svart - Eik Tønsberg HvitNagham JaghoubStokke KG A 7er B
12. sep.18.00G13 høst 3.divStokke - Flint 2KretsdommerStokke KG D
12. sep.18.00G10 høst 7er avd 8Stokke Hvit - Store Bergan RødLawin YoussefStokke KG A 7er A
12. sep.19.30G16 7er høstStokke - FramKretsdommerStokke KG A 7er ANr 1, 2 og 3
12. sep.19.30J15 høst 1.divStokke - Eik Tønsberg 2KretsdommerStokke KG DNr 1, 2 og 3
16. sep.19.30J17 høst 1.divStokke - Borre 2KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
17. sep.17.30J8 høst 5er avd 3Stokke Grønn - Tjølling HvitEdvard SteinStokke B 5er A
17. sep.17.30G9 høst 5er avd 9Stokke Hvit - Larvik Turn BlåttSteffen Eikbråten FolvikStokke B 5er B
17. sep.17.30G11 høst 7er avd 4Stokke Svart - Store Bergan RødNagham JaghoubStokke KG A 7er B
17. sep.18.00G14 7er høstStokke - NansetKretsdommerStokke KG D 7er ANr 1, 2 og 3
17. sep.18.00G10 høst 7er avd 1Stokke Grønn - Tjølling SortHannah SvendsenStokke KG A 7er A
17. sep.18.30G9 høst 5er avd 9Stokke Grønn - Nanset GulEdvard SteinStokke B 5er B
18. sep.18.00G14 høst 1.divStokke - TeieKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
18. sep.19.00J15 høst 1.divStokke - Tønsberg FKKretsdommerStokke KG DNr 1, 2 og 3
18. sep.19.308.div Menn høst avd AStokke 2 - Husøy & Foynland 3KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
19. sep.19.304.div MennStokke - TeieKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
21. sep.10.00Xercize SportPrivatleie 10.00-18.00
Stokke B
21. sep.10.00Xercize SportPrivatleie 10.00-18.00
Stokke C 9er
21. sep.10.00Xercize SportPrivatleie 10.00-18.00
Stokke KG A
21. sep.10.00Xercize SportPrivatleie 10.00-18.00
Stokke KG D
23. sep.18.00G13 høst 3.divStokke - FramKretsdommerStokke KG A
24. sep.17.30G10 høst 7er avd 3Stokke Svart - GØIFNathaniel Ravndal GilbuStokke KG A 7er A
24. sep.18.00G8 høst 5er avd 6Stokke Grønn - Fevang SortJulian B KlausenStokke B 5er A
24. sep.18.00G14 7er høstStokke - SandarKretsdommerStokke KG A 7er BNr 1, 2 og 3
24. sep.18.00J13 høst 3.divStokke - StagKretsdommerStokke KG D
24. sep.19.00G10 høst 7er avd 1Stokke Grønn - FramHannah SvendsenStokke KG A 7er A
25. sep.18.00G13 høst 6.divStokke 2 - Borre 2KretsdommerStokke KG A
26. sep.18.00G12 høst 9er avd 6Stokke - Halsen GrønnNathaniel Ravndal GilbuStokke KG D
26. sep.18.00G16 7er høstStokke - Larvik TurnKretsdommerStokke KG A 7er BNr 1, 2 og 3
26. sep.19.30G16 høst 1.divStokke - Ørn HortenKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
28. sep.09.00HundeutstillingPrivatleie
Stokke B
3. okt.19.304.div MennStokke - Eik TønsbergKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
8. okt.17.30G8 høst 5er avd 5Stokke Svart - GØIFJulian Ravn SandtorvStokke B 5er A
8. okt.17.30G9 høst 5er avd 9Stokke Grønn - Sandar RødMagnus ValdokStokke B 5er B
8. okt.18.00G11 høst 7er avd 4Stokke Svart - Ivrig HvitLawin YoussefStokke KG D 7er A
8. okt.18.00G11 høst 7er avd 6Stokke Grønn - Tønsberg FK BlåNagham JaghoubStokke KG D 7er B
8. okt.18.30J8 høst 5er avd 3Stokke Grønn - Halsen RødSteffen Eikbråten FolvikStokke B 5er A
8. okt.18.30G9 høst 5er avd 9Stokke Hvit - Sandar HvitEdvard SteinStokke B 5er B
8. okt.19.30G19 høst 1.divStokke - TeieKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
8. okt.19.30J15 høst 1.divStokke - Re FKKretsdommerStokke KG DNr 1, 2 og 3
9. okt.19.308.div Menn høst avd AStokke 2 - VearKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
10. okt.18.00G16 høst 1.divStokke - Flint 2KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
10. okt.19.30J17 høst 1.divStokke - HolmestrandKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
14. okt.18.00G13 høst 3.divStokke - HolmestrandKretsdommerStokke KG A
15. okt.18.00G9 høst 5er avd 9Stokke Hvit - Sandefjord BK GulEdvard SteinStokke B 5er A
15. okt.18.00G12 høst 9er avd 6Stokke - Nanset HvitNathaniel Ravndal GilbuStokke KG D
15. okt.18.00G14 7er høstStokke - HalsenKretsdommerStokke KG A 7er BNr 1, 2 og 3
15. okt.18.00G10 høst 7er avd 3Stokke Svart - Tjølling HvitNathaniel Ravndal GilbuStokke KG A 7er A
16. okt.18.00G14 høst 1.divStokke - StagKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
17. okt.19.304.div MennStokke - Husøy & Foynland KretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
22. okt.19.30G16 7er høstStokke - TeieKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
24. okt.19.30G16 7er høstStokke - NansetKretsdommerStokke KG D 7er ANr 1, 2 og 3
24. okt.19.30G16 høst 1.divStokke - BarkåkerKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
26. okt.08.30Privatleie 08.30 - 17.00Privatleie
Stokke KG A
26. okt.08.30Privatleie 08.30 - 17.00Privatleie
Stokke KG D
26. okt.08.30Privatleie 08.30 - 17.00Privatleie
Stokke B
26. okt.08.30Privatleie 08.30 - 17.00Privatleie
Stokke C 9er
29. okt.19.30G19 høst 1.divStokke - FlintKretsdommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
Powered by: Bloc