Kampoppsett Stokke IL Arena 2021

Kontaktpersoner


Kamper: Morten Stein (mortenstein@yahoo.com)

Oppsett av klubbdommere: Trond Rødningsby: 98674898

Dersom lagene har behov for kampendringer gjør dere (trener/lagleder) følgende:

  • finner ledig tid på bane (se kampoversikt og treningstider)
  • får bekreftet fra motstander at dette er ok
  • finner dommer (se oversikt nedenfor) (gjelder for lag under 13 år)
  • melder kampendring til Morten Stein
  • melder dommerendring til Morten Stein

Oversikt over dommere

Nathaniel R. Gilbu.        46519068  

Hannah Svendsen.        48188223

Julian Klausen.              98141835

Adrian Haugland.           40518138

Alexander Løvdok.         91002437

Christoffer R. Korsane.   94980108

Nicolai Gåthaug.             92072688

Emilie Engebretsen.       90096344

Kampoversikt Stokke idrettspark

Oppdatert 20. september: 

DatoTidTurneringLagDommerBaneGarderobe
20.sep18.00G12 høst 9er avd 4Stokke Svart - Larvik Turn / Nanset BlåNathaniel R. GilbuStokke KG D 7er A
20.sep18.00G13 høst avd B2Stokke  - Tønsberg FK Kretsen ordner dommerStokke KG A Nr 3
20.sep19.30J17 høstStokke / Andebu - Teie Kretsen ordner dommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
21.sep17.30G8 høst 5er avd 6Stokke Grønn - Sandefjord BK GulEmilie EngebretsenStokke KG D 7er A
21.sep17.30G9 høst 5er avd 7Stokke Grønn - Sandefjord BK BlåChristoffer R. KorsaneStokke KG D 7er B
21.sep19.00G10 høst 7er avd 3Stokke Svart - Flint GrønnNicolai GåthaugStokke KG D 7er A
21.sep19.00G11 høst 7er avd 1Stokke Hvit - Teie GulJulian KlausenStokke KG A 7er A
21.sep19.00G8 høst 5er avd 8Stokke Hvit - GØIF 1Hannah SvendsenStokke KG D 7er B
26.sep17-19PrivatleieTheodor BendixenEgen dommerStokke KG D
26.sep18.00G16 høst avd B2Stokke  - Borre Kretsen ordner dommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
27.sep17.30G13 høst avd B2Stokke  - Halsen Kretsen ordner dommerStokke KG A 9er ANr 3
27.sep18.30G10 høst 7er avd 1Stokke Grønn - Tjølling HvitChristoffer R. KorsaneStokke KG D 7er B
27.sep19.304.div MennStokke - TeieKretsen ordner dommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
28.sep18.00G14 høst avd CStokke  - Fram Kretsen ordner dommerStokke KG ANr 3
30.sep17.30G11 høst 7er avd 3Stokke Grønn - Flint HvitAdrian HauglandStokke KG D 7er A
30.sep19.00G16 høst avd B2Stokke  - Teie 2Kretsen ordner dommerStokke KG D
30.sep19.304.div MennStokke - Runar Kretsen ordner dommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
4.okt19.30J17 høstStokke / Andebu - Flint 2Kretsen ordner dommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
5.okt17.30G11 høst 7er avd 1Stokke Hvit - Nøtterøy GrønnNicolai GåthaugStokke KG A 7er B
5.okt17.30G8 høst 5er avd 6Stokke Grønn - Store Bergan GulEmilie EngebretsenStokke KG D 7er B
5.okt17.30G9 høst 5er avd 7Stokke Grønn - Fram HvitAdrian HauglandStokke KG D 7er A
5.okt19.00G10 høst 7er avd 3Stokke Svart - Nøtterøy GrønnNathaniel R. GilbuStokke KG D 7er B
5.okt19.00J10 høst 7er avd 2Stokke Grønn - Store BerganHannah SvendsenStokke KG D 7er A
5.okt19.30G16 høst avd C1Stokke 2 - Re FK 2Kretsen ordner dommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
7.okt19.30Kvinner 7er avd 1Stokke - Nesjar Kretsen ordner dommerStokke KG A 7er ANr 1, 2 og 3
7.okt19.30J15 høst avd B1Andebu / Stokke - Sandar /SBI 2Kretsen ordner dommerStokke KG D
9.okt9-17PrivatleieBreivoll Sportsklubb Fotball
Hele anlegget
11.okt18.00G12 høst 9er avd 4Stokke Svart - Ramnes / Ivrig RødAdrian HauglandStokke KG A 7er B
14.okt20.004.div MennStokke - Stag / Fram 2Kretsen ordner dommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
15.okt19.307.div Menn avd 2Stokke 2 - Halsen 3Kretsen ordner dommerStokke KG ANr 1, 2 og 3
18.okt18.00G11 høst 7er avd 3Stokke Grønn - Slagen GulChristoffer R. KorsaneStokke KG D 7er A
18.okt18.00G13 høst avd B2Stokke  - Re FKKretsen ordner dommerStokke KG A 9er ANr 3
18.okt18.00G8 høst 5er avd 8Stokke Hvit - Sandefjord BK SortNicolai GåthaugStokke KG D 7er B
28.okt18.00G16 høst avd B2Stokke  - Holmestrand Kretsen ordner dommerStokke KG ANr 1, 2 og 3

Levert av IdrettenOnline